سوالات متداول

پرسش‌های متداول در رابطه با کتاب فلوت جادویی من


خیلی جاها!

از موارد زیر، هر کدوم براتون راحت تر بود:

  1. خرید انلاین از طریق همین وبسایت (ارسال با پست)
  2. خرید انلاین از طریق وبسایت فروشگاه صنایع آموزشی.
  3. خرید از طریق وبسایت فلوت شاپ.
  4. خرید از طریق این صفحه در دیجیکالا.
  5. خرید از آموزشگاهای آوای برتر (مهرشهر) و هشت بهشت (عظیمیه کرج)

خیر؛ ولی از اون بهتر داریم!

ما برای ارائه‌ی فایلهای صوتی دروس، وبسایتی طراحی کردیم که درسها همیشه و همه جا در دسترس باشن. خوشحالیم که علاوه برساده و کاربردی کردن اونها برای مصرف‌کننده، پلاستیک بیشتری تولید نکردیم.

این موضوع بستگی داره که چقدر خوب با نوت‌های موسیقی آشنایی داره و مسلط شده.

از اون مهمتر، نحوه دست گرفتن ریکوردر، فوت کردن در فلوت و به طور کل نوازندگی اون از جلد اول شروع میشه. پس بهتره برای یادگیری فلوت ریکوردر، از کتاب فلوت جادویی من جلد ۱ استفاده کنید.

بله؛ برخی از آهنگهای معروف و کودکانه در این کتاب آموزش داده شدن. البته طوری تنظیم شدن که برای سطح اموزش مناسب باشن و بچه ها یا مبتدی ها بتونن راحت بنوازن. میتونید اسم اونها رو در فهرست کتاب مشاهده کنید.

فایلهای صوتی دروس کتاب فلوت جادویی من ۱ تهیه و اماده شدن. میتونید با ثبت نام در وبسایت فلوت جادویی من به نشانی MyMagicFlute.com، به راحتی به اونها دسترسی داشته باشین.

شما به عنوان کاربر معمولی وارد شدین و از کد فعالسازی که هنگام خرید ارائه میشه یا در کتاب موجود بوده استفاده نکردین. اگر کتاب را خریداری نکردین، می‌تونید با خرید آنلاین از همین وبسایت یعنی «ملودی جادویی من» بلافاصله کد فعالسازی رو از طریق پیامک دریافت کنید. البته که کتاب هم خیلی زود به دستتون میرسه.

فعلا فایلهای صوتی جلد ۱ تهیه و منتشر شدن. اما مراحل تنظیم آکومپانیمان (خطوط همراهی ساز) در حال تکمیل هستن و به زودی ضبط استودیویی اونها تکمیل و ارائه میشه. کافیه در اپ آنلاین کتاب فلوت جادویی من به نشانی MyMagicFlute.com ثبت نام کرده باشین تا بلافاصله با انتشار فایلهای جدید، شمارو مطلع کنیم.

یکی از فایلها فقط شامل صدای فلوت به تنهاییه که عینا نوت های درس رو می‌شنوید. اما فایل دوم با آکومپانیمان هست. یعنی کنار خط نوت‌های فلوت، سازهای دیگه ای هم تنظیم و نواخته شدن که موسیقی رو برای شنونده جذاب تر می‌کنه.

راستشو بخواین برای دومی خیلی زحمت کشیدیم! خیلی!

فعلا خیر؛

اما در تلاشیم ویدیو‌هایی از نمایش نوت ها حین پخش آهنگشون آماده کنیم که هر کدوم بلافاصله بعد از آماده شدن، منتشر خواهند شد. کافیه در سایت مکمل کتاب فلوت جادویی من به نشانی MyMagicFlute.com ثبت نام کرده باشین تا با انتشار ویدیو ها، از اطلاع‌رسانی خودکار بهره‌مند بشید.

ما به چند دلیل CD ارائه نکردیم:

  1. دوست نداشتیم پلاستیک بیشتری وارد محیط زیست کنیم.
  2. خواستیم فایلهای کمک آموزشی همیشه و همه جا در دسترس هنرجوها باشن؛
  3. فایلهای صوتی و ویدیویی مکمل کتاب رو در وبسایت (وب اپلیکیشن) فلوت جادویی من منتشر می‌کنیم.

ثبت شکایات و انتقادات

کاربر گرامی در صورت وجود هرگونه شکایت، فرم زیر را پر و ارسال بفرمایید.